Aksident i rëndë në Lezhë/ Makina përplas motorin, xhami i Benz”

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Gocajve” në Lezhë. Një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i tij. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa i plagosuri ka shumë fraktura dhe thyerje në këmbë e duar. Fillimisht…

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Gocajve” në Lezhë.

Një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i tij.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa i plagosuri ka shumë fraktura dhe thyerje në këmbë e duar.

Fillimisht ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Lezhës dhe është nisur në spitalin e Traumës në Tiranë.