6.5 C
Tiranë
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021

Aksident në Durrës/ Motori humb kontrollin dhe përplas të moshuarin, dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se në lagjen Nr.13 Durrës, nje motomjet me drejtues shtetasin V....
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Covid-19 në Shqipëri
6,438
Raste Aktive
Updated on December 4, 2021 10:18 pm

Aksident në Durrës/ Motori humb kontrollin dhe përplas të moshuarin, dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se në lagjen Nr.13 Durrës, nje motomjet me drejtues shtetasin V. D., 64 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur ...

Politikë

Kryesore

Ekonomi

Parashikimi i Motit

Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
1kmh
40 %
Sht
10 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °

Rajoni

Bota

Rasti i parë me variantin Omicron të Covid-19 në Greqi

Rasti i parë me “Omicron”, varianti i ri i koronavirusit...

Sekretari i NATO-s Jens Stoltenberg, ka ndërhyrje të huaj në Ballkan

Vendet anëtare të Aleancës ranë dakord të vazhdojnë praninë e...

Video