Aksident në Shkodër, 4 persona në gjendje të rëndë

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Hani Hotit, raportohet për të plagosur…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër – Malësi e Madhe në fshatin Vrakë, ku janë përplasur dy automjete.

Mësohet se  4 persona janë të lënduar rënde si pasojën e aksidentit.

Policia dhe ambulancat janë nisur drejt vendngjarjes. Megjithatë pritet njoftimi nga ana e policisë në lidhje me aksidentin.

Lajme të ngjashme