8.5 C
Tiranë
E enjte, 9 Dhjetor, 2021

Aksion në Vlorë/ Arrestohen 3 persona, u kapën me armë pa leje. Çfarë bëri 30-vjeçari kur pa policinë

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion të befasishëm për kapjen e personave në kërkim dhe për personat që qarkullojnë me armë pa leje.

Burime bëjnë me dije se janë arrestuar 3 persona për armëmbajtje pa leje.

Një person rreth moshës 30 vjeçare kur ka parë policinë që po e ndiqte ka hedhur armën tip pistoletë dhe është larguar me vrap. Policia është në ndjekje të të riut dhe ka rrethuar vendngjarjen.

Operacioni është ende në zhvillim e sipër, ndërsa detajet pritet të bëhen publike nga Policia e Shtetit.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme