6.5 C
Tiranë
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021

Debat në mbledhjen e Kryesisë, Kadilli-Bashës: Jep dorëheqjen, nuk je i pazëvendësueshëm! PD ka shumë njerëz të mirë

Një debat po zhvillohet në mbledhjen e Kryesisë së PD. Siç paralajmëroi, Kadilli i ka kërkuar Bashës dorëheqjen e parevokueshme.

Burime për BalkanWeb zbulojnë se Kadilli i ka thënë Bashës që të japë dorëheqjen e parevokueshme pasi PD ka njerëz shumë të mirë dhe kryetari aktual nuk është i pazëvendësueshëm.

Po ashtu Kadilli i ka bërë disa kritika Bashës duke i thënë se është humbës i përsëritur prej defekteve personale dhe se drejtoi gjithë fushatën vetëm, pa forume e pa përfshirë askënd.

”Nuk je i pazëvendrësueshrëm. PD ka shumë njerëz të mirë. Jep dorëheqjen e parevokueshme. Je humbës i përsëritur prej defekteve personale. Drejtove çdo gjë vetëm dhe pa forume, pa përfshirë askënd.”- tha Kadilli.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme