21.5 C
Tiranë
Thursday, September 23, 2021

Forcat Speciale operacion pas mesnate në Rrëshen, mbi 20 të shoqëruar. Ja momenti kur hyjnë në lokal (Video)

Një operacion është zhvilluar pak pas mesnatës së kaluar në qytetin e Rrëshenit, ku janë shoqëruar disa persona dhe është gjetur drogë.

Gazetari Enver Doçi duke iu referuar burimeve, raportoi për “BalkanWeb” se operacioni është zhvilluar në orën 1 pas mesnate dhe Forcat Speciale të ardhura nga Tirana kanë ndërhyrë në një lokal bilardo.

Në ambientet e lokalit është gjetur një sallë kompjuterësh tavoline pokeri ku në momentin e ndërhyrjes së policisë janë kapur në flagrancë mbi 25 persona të moshave të ndryshëm që po zhvillonin lojëra me kompjuterët dhe poker.

Po sipas të njëjtave burime në ambientet e lokalit, ka pasur persona duke konsumuar droga të forta. Bëhet me dije se para 10 ditësh në këtë subjekt është bërë një kontroll nga policia e Rrëshenit, por nuk është gjetur asgjë e paligjshme. Gazetari Enver Doçi ka siguruar për “BalkanWeb” pamjet nga operacioni i policisë.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme