11.5 C
Tiranë
E diel, 5 Dhjetor, 2021

Kosovë/ Kunata përplas me makinë kunatën dhe arratiset

Një grua në Gjilan ka pësuar lëndime trupore, pasi është goditur me makinë nga një grua tjetër, e cila ndodhet në arrati.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Reporteri.net.

Policia bën të ditur se viktima është duke u trajtuar në spitalin rajonal të Gjilanit, ndërsa e dyshuara nuk është kapur ende nga organet e drejtësisë.

“Viktima femër kosovare është duke u trajtuar në spitalin rajonal Gjilan, pasi e njëjta është goditur me veturë nga e dyshuara femër kosovare e cila gjendet në arrati.”, thuhet në raport.

Ndërkohë mediet lokale në Gjilan raportojnë se dy gratë e përfshira në këtë ngjarje janë kunata mes vete. /Reporteri.net

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme