6.5 C
Tiranë
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021

Në gjendje të rënduar psikologjike, 80-vjeçarja hidhet nga kati i dytë

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00, ndërkohë që 80-vjeçarja, me iniciale S.Z., është dërguar në spital, ku po merr ndihmën mjekësore. Dyshohet se gjendja e rënduar psikologjike mund ta ketë shtyrë drejt aktit ekstrem.

Grupi hetimor ka mbërritur ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.05.2021, rreth orës 10:00, në fshatin Kaninë, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëhedhur nga lartësia e katit të 2-të të ndërtesës ku banonte shtetasja S. Z., rreth 80 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme