Ngjarje e rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja pret damarët në mes të bulevardit

Ajo u dërgua menjëherë në spital, ndërsa ende nuk ka informacione mbi gjendjen e saj shëndetësore dhe shkaqet që e shtynë drejt aktit fatal.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Një 30-vjeçare ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët.

Ajo u dërgua menjëherë në spital, ndërsa ende nuk ka informacione mbi gjendjen e saj shëndetësore dhe shkaqet që e shtynë drejt aktit fatal.

Më datë 20.10.2020, rreth orës 18:30, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për motive ende të paqarta, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 30 vjeçe, dyshohet se ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve“, thuhet në njoftiminm e Policisë së Shtetit.

Lajme të ngjashme