8.5 C
Tiranë
E enjte, 9 Dhjetor, 2021

Sherr mes Braçes dhe Salianjit në Kuvend, ndërhyn Garda

Në këtë moment deputetët u afruan, por menjëherë ndërhyri Garda, duke shmangur një përplasje fizike mes tyre.

Degradon sherri në Kuvend mes deputetëve Erion Braçe dhe Ervin Salianji.

Gjithçka nisi pasI Salianji iu drejtua Braçes me pyetjen: “A je ti ai zv.kryeministri që del në përgjimet e prokurorisë italiane për Taçin?”.

Por, kjo deklaratë nuk u prit mirë nga Braçe, i cili foli nga salla dhe i drejtoi gishtin Salianjit.

Në këtë moment deputetët u afruan, por menjëherë ndërhyri Garda, duke shmangur një përplasje fizike mes tyre.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme