21.5 C
Tiranë
Thursday, September 23, 2021

Të enjten do të bjerë shi! Ja si do të variojnë temperaturat deri në fundjavë

Një lajm i mirë vjen nga Meteoalb në këto ditë shumë të nxehta vere.

Meteoalb bën me dije se deri ditën e mërkurë do të jenë prezentë ditët e nxehta, por nga dita e enjte e deri në fundjavë do kemi një rënie të temperaturave.

Ditën e enjte kryesisht do të kemi prezencë të vranësirave dhe reshjeve të lehta të shiut.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme