Tërmet 4,2 ballësh godet rajonin mesdhetar të Turqisë

Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAT) tha se lëkundjet ndodhën në orën 6:43 sipas kohës lokale, në thellësi prej 35,3 kilometrash

Një tërmet me magnitudë 4,2 ballë goditi rajonin bregdetar të Mesdheut të Turqisë, transmeton Anadolu Agency (AA).

Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAT) tha se lëkundjet ndodhën në orën 6:43 sipas kohës lokale, në thellësi prej 35,3 kilometrash.

Nuk janë raportuar viktima nga tërmeti.Tërmet 4,2 ballësh godet rajonin mesdhetar të Turqisë

Lajme të ngjashme