8.5 C
Tiranë
E enjte, 9 Dhjetor, 2021

Tiranë/ Gjendet një çantë e braktisur përballë ambasadës iraniane, rrethohet vendi

Më datë 07.09.2021, rreth orës 09:15, nga punonjësi i policisë në shërbim se në rrugën “Mustafa Matohiti”, është konstatuar një çantë shpine.

Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e vendit dhe kanë njoftuar forcat xheniere për veprime të metejshme.

Paraprakisht dyshohet se është një çantë e braktisur.

Vijon…

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme