12.5 C
Tiranë
E diel, 5 Dhjetor, 2021

Tiranë, makina humb kontrollin dhe del nga rruga ndërron jetë në vend 33-vjeçari

Një aksident tragjik është shënuar në Tiranë, pak orë pas mesnate.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, në rrugën “Sulejman Delvina në kryeqytet, 33-vjeçari R.K., ka humbur kontrollin e mjetit e ka dalë nga rruga.

Si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme