Tronditëse/ Gjendet i vdekur në Itali një 59-vjeçar shqiptar, në trup kishte ende thikën që i mori jetën

Një tjetër fakt tronditës është zbuluar nga disa dëshmitarë, të cilët kanë thënë se viktima e kishte ende të ngulur në trup thikën që i mori jetën. Ky fakt ka çuar në mendimin se ai mund të jetë vetëvrarë, por hetimet ende vazhdojn.

Një shqiptar 59-vjeçar emri i të cilit nuk bëhet me dije është gjetur i vdekur nga kalimtarët në rrugë, në komunë e vogël në provincën e Ternit.

Bëhet e ditur, se ai ka gjetur vdekjen pasi është goditur me thikë midis barkut dhe gjoksit.

Sakaq, një tjetër fakt tronditës është zbuluar nga disa dëshmitarë, të cilët kanë thënë se viktima e kishte ende të ngulur në trup thikën që i mori jetën. Ky fakt ka çuar në mendimin se ai mund të jetë vetëvrarë, por hetimet ende vazhdojn.

Lajme të ngjashme