10.3 C
Tiranë
E hënë, 29 Nëntor, 2021

Ushtronte dhunë në familje, arrestohet 35-vjeçari në Vlorë

Shtetasi me iniciale G.R. do të hetohet nga prokuroria e rrethit.

Njoftimi i policisë:
Në vijim të punës për kapjen dhe vënien përpara përgjegjësisë ligjore të personave në kërkim, nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit G. R., 35 vjeç, banues në Vlorë, i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhuna në familje”.

Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme