Vlorë/ Shpërndante kokainë në qytet, arrestohet 50 vjeçari

Një person është arrestuar nga Policia e Vlorës gjatë mëngjesin të kësaj mërkurëje

Shtetasit Astrit Qejvani, 50 vjeç banues në Vlorë, gjatë një kontrolli i janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 5 doza me lëndë të dyshuar si kokainë.

50 vjeçari është kapur në tentativë për ta shitur.

Për veprime të mëtejshme, materialet i kaluan Prokurorisë së Vlorës.

Lajme të ngjashme