2.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

Thethi nën rreshje të dendura dëbore

Por tashmë pasi ra edhe shi, rruga është zhbllokuar dhe është e kalueshme.

Reshje të dendura dëbore kanë rënë këto ditë në Theth, duke bërë që rruga atje të bllokohej për disa orë.

Por tashmë pasi ra edhe shi, rruga është zhbllokuar dhe është e kalueshme.

Dëbora tanimë është prezente në Kelmend të Malësisë së Madhe, por pa probleme.

Reshje dëbore ka edhe në Lëpushë.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme