10.3 C
Tiranë
E hënë, 29 Nëntor, 2021

A do të marrë Meta drejtimin e LSI? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë një intervistë për Zërin e Amerikës.

E pyetur për një rikthim të Presidentit Ilir Meta në krye të kësaj partie, Kryemadhi tha se janë të hapur për të mirëpritur cilindo që do të kontribuojë.

“Nuk mund të flas për këtë, nuk e kam diskutuar di të them se LSI mirëpret çdo njeri që do të kthehet dhe të kontribuojë për të forcuar demokracinë dhe për të rikthyer demokracinë në shoqërinë shqiptare që ka qenë e brishtë këto vitet e fundit”, tha Kryemadhi.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme