10.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

Aksident me dy të vdekur në Lezhë

Një aksident i rëndë me dy të vdekur në Lezhë.

“Në rrugën e Talës,  Lezhë,  automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, shkruan policia.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme