Balla mban fjalimin në Kuvend, Gjuzi ngre fletën me shkrimin: S’ka shanse PS bisedime me BE!

Kur Taulant Balla po mbante fjalimin e tij në Kuvend, ku po fliste për zgjedhjet e 25 prillit, shkarkimin e Metës si dhe për integrimin në BE, Kujtim Gjuzi ngriti një fletë sipër.

Gjuzi kishte shkruar: S’ka shanse PS bisedime me BE.‘- me shkrim dore.

Lajme të ngjashme
Lini një Koment

Adresa juaj e e-mail-it mbahet e fshehur.