12.5 C
Tiranë
E diel, 5 Dhjetor, 2021

Bie në humnerë 14-vjeçarja në Përmet

Një 14-vjeçare është plagosur pasi ka rënë në një humnerë fshatin Lipe në Përmet.

Mësohet se e mitura ndodhej me prindërit për pelegrinazh me rastin e ditës së “Shën Elenës” ku ka ndodhur dhe incidenti i rëndë. Vajza e identifikuar si Ana Maria është tërhequr menjëherë dhe është transportuar në spital, por ende nuk dihet gjendja e saj.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme