Humbi vëllain pas sulmit me thikë sot në Elbasan, kush është 19-vjeçari që po lufton për jetën te Trauma (FOTO)

I riu që shihni është 19-vjeçari Mikele Kovaçi, i cili mbeti i plagosur sot me thikë pas një sherri me disa të rinj në Elbasan. Ndërkohë vëllai i tij, Florenci, fatkeqësisht humbi jetën pa shkuar në spital. BalkanWeb ka siguruar foto të adoleshentit të plagosur. 19-vjeçari pasi u transportua në spitalin e Elbasanit, bluzat e…

RENEA

I riu që shihni është 19-vjeçari Mikele Kovaçi, i cili mbeti i plagosur sot me thikë pas një sherri me disa të rinj në Elbasan.

Ndërkohë vëllai i tij, Florenci, fatkeqësisht humbi jetën pa shkuar në spital. BalkanWeb ka siguruar foto të adoleshentit të plagosur.

19-vjeçari pasi u transportua në spitalin e Elbasanit, bluzat e bardha morën vendimin që ta dërgonin në spitalin e Traumës për mjekim më të specializuar, pasi gjendja e tij është e rëndë.

foto galeri

‘BalkanWeb’ mëson se viktima ishte qëlluar me thikë disa herë në kraharor dhe në zemër, ndërkohë që thuhet se 28-vjeçari  vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe thuhet ishte konfliktual.

foto galeri