10.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

Kavajë/ Gjendet i pajetë 48-vjeçari

Një 48-vjeçar është gjetur i pajetë rreth orës 13:05, në lagjen Nr. 1, Rrogozhinë, në banesë, nga bashkëshortja e tij.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme