5.5 C
Tiranë
E enjte, 9 Dhjetor, 2021

“Leksion demokracie”/ Basha uron Kosovën për zgjedhjet: Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre, respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar Kosovën për mbajtjen e zgjedhjeve duke e falënderuar për leksionin e demokracisë që përcolli. Me një postim në Twitter ai ka uruar edhe kryetarët e zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës.

“Urime Kosovë për leksionin e demokracisë që percolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë”- shkruan ai.

 

Kosov

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme