2.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

Zgjedhjet në Kosovë/ Kryeministri Rama uron fituesit: Kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues

Kryeministri Edi Rama ka uruar fituesit e zgjedhjeve në Kosovë.

Me një postim të Twitter Rama shkruan se është shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues.

“Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës”- shkruan Rama në Twitter.

 

Ramao

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme