10.3 C
Tiranë
E hënë, 29 Nëntor, 2021

Nisin reshjet e para të dëborës në Tiranë

Kanë nisur këtë mbrëmje reshjet e para të dëborës në Tiranë.

Ashtu siç ishte parashikuar nga meteorologët, edhe kryeqyteti nuk po iu shpëton reshjeve të dëborës. Dita e nesërme pritet të jetë edhe më e ftohtë.

I gjithë vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe dëbore, duke krijuar edhe probleme me qarkullimin në shumë rrugë.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme