Një 2 vjeçar humbi jetën për shkak të flakëve në shtëpinë e tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, rreth orës 15:00 në Sanxhak të Laç, ku si pasojë e përfshirjes së një banese nga flakët ka ndërruar jetë një 2-vjeçar.

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, rreth orës 15:00 në Sanxhak të Laç, ku si pasojë e përfshirjes së një banese nga flakët ka ndërruar jetë një 2-vjeçar.
Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies. Në vendngjarje grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kurbin/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambientet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Lajme të ngjashme