10.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

“Open Balkan”/ Mbërrin në Beograd delegacioni i Shqipërisë (Video)

Ka mbërritur në Beograd delegacioni i Shqipërisë për takimin që do të mbahet nesër në kuadër të “Ballkanit të Hapur”.

Në këtë takim marrin pjesë përfaqësues të 3 vendeve, Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Kjo e fundit pas dorëheqjes së Zoran Zaev nga posti i kryeministrit do të përfaqësohet nga Nikola Dimitrov.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme