21.5 C
Tiranë
Thursday, September 23, 2021

Po lahej në plazh, mbytet pushuesi në Tale të Lezhës

Nuk dihet ende ideniteti i viktimës.

Një pushues është mbytur në Tale të Lezhës. Policia informon se ndodhet në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat.

Nuk dihet ende ideniteti i viktimës.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Lezhë/Informacion paraprak

 

Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.

 

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme