5.5 C
Tiranë
E shtunë, 29 Janar, 2022

Protesta agravon, ndërhyn policia

Protestuesit janë tërhequr pas ndërhyrjes së policisë.

Forcat e ndërhyrjes së shpejtë i janë afruar selisë së PD-së.

Burime për Euronews Albania kanë konfirmuar se është dhënë urdhri në radio që FNSH dhe RENEA të ndërhyjnë për të qetësuar situatën në seli.

Protestuesit janë tërhequr pas ndërhyrjes së policisë.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme