Të shtëna me armë në Tepelenë, një i vdekur, një i plagosur

Një person raportohet se ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në Tepelenë.

Sipas informacioneve mësohet se viktimë ka mbetur Artur Bresha, ndërsa i plagosur vëllai i tij Artan Bresha, raporton Ora News.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lajme të ngjashme