Vlorë, digjen dy makina

Dy makina kanë marrë flakë në orët e opera të mëngjesit të ditës së sotme në në lagjen “Pavarësia” të Vlorës…

Dy makina kanë marrë flakë në orët e opera të mëngjesit të ditës së sotme në në lagjen “Pavarësia” të Vlorës.

Automjeti tip Smart në pronësi të shtetases K.D., është djegur plotësisht dhe automjeti tip Volkswagen në pronësi të shtetases F.F., është djegur pjesërisht. Sipas policisë ngjarja mendohet të jetë aksidentale.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/ Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Pavarësia” Vlorë, kanë marrë flakë në parkim 2 automjete, ku si pasojë automjeti i markës Smart në pronësi të shtetases K.D., është djegur plotësisht dhe automjeti i markës Volkswagen në pronësi të shtetases F.F., është djegur pjesërisht, dyshohet se ngjarja është aksidentale. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen e ndodhur

Lajme të ngjashme