21.5 C
Tiranë
Thursday, September 23, 2021

E reja guxon tepër në mes të Tiranës, nxjerr armën dhe ja drejton makinave

Më tej ajo shihet duke e drejtuar pistoletën drejt makinave që ndodhen para saj.

Gjithmonë forca, ashpërsia, pasioni për armët janë lidhur dhe identifikuar ngushtë me burrat. Por ka dhe raste përjashtuese, ndonëse të rralla.

Së fundmi një video ka mbërritur në redaksinë e JOQ, ku një grua në qendër të Tiranës, është filmuar duke mbajtur një pistoletë në dorë ndërkohë që ndodhet në timon.

Më tej ajo shihet duke e drejtuar pistoletën drejt makinave që ndodhen para saj.

Shikoni videon këtu.

 

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme