21.5 C
Tiranë
Thursday, September 23, 2021

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në hyrje të Ksamilit, policia dhe ambulanca në vend

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes teksa deri tani nuk ka informacion për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme