5.5 C
Tiranë
E diel, 5 Dhjetor, 2021

Pamje të reja/ Grushte e gjak, si degjeneroi sherri në ndeshjen Bylis-Laçi, priten dënime të ashpra (Video)

Një skenë e shëmtuar dhune është regjistruar në minutën e 63-të në ndeshjen Bylis-Laçi e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Superiorë.

Lojtarët janë përleshur me grushta dhe shkelma, duke na kthyer shumë vite pas. Një moment i paprecedentë, që pritet të ketë pasoje të rënda dhe dënime shembullore nga Komisioni i Disiplinës.

Nuabueze bën boksierin, gjakoset edhe Kuli. Carkanji dhe Nuabueze ndëshkohet me karton të kuq. Të dyja skuadra me 10 lojtarë në fushë. Sulmuesi i Laçit është tradhtuar nga nervat dhe ka ngatërruar sportin duke bërë boskierin./panoramasport

 

 

Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme:

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme