SKANDAL! Kamera e fshehtë tregon pazarin e politikanit, vende pune në këmbim të seksit!

Një skandal qeveritar është paralajmëruar për t’u publikuar mbrëmjen e sotme. Kamera e fshehtë do të transmetohet në emisionin investigativ “Stop”, sesi zyrtarë partiakë premtojnë vende pune në këmbim të votave të 25 prillit.

Zyrtari i regjistruar, shprehet se aktivistët do të merren në punë pa para, ndërsa ata që janë në punë e do të duan t’i mbajnë vendet e punës, duhet të paguajnë atë dhe zyrtarë të tjerë të partisë.

Por premtimi nuk është vetëm për vende pune, por zyrtari nuk ngurron edhe të ngacmojë seksualisht vajzën, që po punon për fushatën dhe kërkon të sistemohet në punë pas 25 Prillit. Më shumë detaje do të publikohen sot gjatë orës 20:00.

Lajme të ngjashme

Comments are closed.