0.5 C
Tiranë
E mërkurë, 19 Janar, 2022

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më parë në dalje të qytetit të Lezhës.

Një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor mënjëherë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për fiksimin e çdo provë që mund të çoje në identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:05, në një rrugë dytësore, në dalje të qytetit Lezhë, një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër .

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor mënjëherë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për fiksimin e çdo provë që mund të çoje në identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

Për tu Lexuar

Të Fundit

Lajme të Ngjashme